Haber

Conor McGregor, Habib Nurmagomedov’un Kuzeninin Doping Testinin Pozitif Çıkmasının Ardından Çirkin Yorumlarda Bulundu

Conor McGregor, rakibi Habib Nurmagomedov’un kuzeni Usman Nurmagomedov’un steroid testinin pozitif çıkmasının ardından sosyal medya hesabından ciddi suçlamalarda bulundu. ‘Nurmagomedov’un grubundan başka bir üyenin de steroid testinin pozitif çıktığını duyduğumda şaşırmadım. Gregor, “Bunlar ikiyüzlülüğün babalarıdır” dedi ve diğer yorumlarında aşırıya kaçtı.

UFC’de büyük kavga eden Conor McGregor ve Habib Nurmagomedov bu kez steroid testiyle karşı karşıya geldi.

Habib Nurmagomedov’un kuzeni Usman Nurmagomedov’un steroid testinin pozitif çıkmasının ardından sosyal medya hesaplarından paylaşımlar yapan Conor McGregor, kısa sürede paylaşımlarını sildi.

‘Nurmagomedov ekibinin başka bir üyesinin de steroid testinin pozitif çıktığını duyduğumda şaşırmadım. Gregor, sözlerini giderek sertleştirerek, “Bunlar ikiyüzlülüğün babalarıdır” dedi.

“Steroidler YASAKTIR! Allah’ın ayıbı Nurmagomedev ailesinindir. Hile yapanlar! Abdulmanap mezarında ters dönüyor” dedi. söz konusu.

McGregor, Habin’in çocukluk arkadaşının bu fotoğrafına atıfta bulunarak, “Seni bezelye beyinli, steroidler üzerinden yapılan akraba evliliği! Sağdaki adamın annesi aslında onun ablası…” dedi.

Usman Nurmagomedov test sonuçlarına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Usman Nurmagomedov: ”İhracımla ilgili son gelişmelerden bahsetmek istiyorum. Test sonuçlarım, bir doktorun bana yazdığı reçeteli ilaçlardan birinden vücuduma giren yasaklı bir maddeyi ortaya çıkardı. Maçımdan birkaç ay önce tedavi görüyordum ama ne yazık ki bunu spor komitesine önceden bildirmedim. Gerekli tüm belgeleri, tıbbi reçeteleri vb. Kaliforniya Eyalet Spor Komitesine sundum. Bu nedenle uzaklaştırma sürem 6 aya indirildi. “Soruşturmanın tümünün devam ettiğini bilmenizi isterim” dedi.

Bakalım önümüzdeki günlerde ikili arasında neler göreceğiz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çayyolu Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu