Teknoloji

GTA 6’da Saç ve Sakallar Daha da Uzayacak!

 
Grand Theft Auto serisinin Rockstar Games tarafından geliştirilen ve oyuncuların beğenisine sunulan yeni oyunu GTA 6, bölümün standartlarını belirleyecek bir yapım olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bu bağlamda oyunla ilgili sürekli olarak yeni detaylar ortaya çıkıyor ve artık oyunda saç ve sakalın dinamik olarak uzayacağını öğreniyoruz.
 
Oyunda kuaföre gidip saç ve sakal traşı yaptırabileceğiz.
 
 
 
Geçtiğimiz dönemde GTA 5’ten daha büyük bir haritaya, daha gerçekçi su dinamiklerine, sörf mekaniği Ve daha fazla özelliğe sahip olacağını bildiğimiz GTA 6’da saçlarınız ve sakallarınız dinamik bir şekilde uzayacak. Doğruca kuaföre gidip saç ve latifeli aldırabileceğiz. Bu tarz mekanikler başta gelmiyor ve bu özellik yine Rockstar tarafından oyunculara sunulan RDR 2 oyununda da yer alıyor.
 
Şu ana kadar ortaya çıkan bilgiler çeşitli sızıntılar üzerinden ortaya çıktı bu yüzden oyunda olacağını net bir şekilde söyleyemeyiz. Ancak bu tür sızıntıların (en azından mantık çerçevesindekilerin) genel olarak doğru olduğunu biliyoruz ve oyunda bu mekaniklerin yer alacağını varsayabiliriz.
 
 
 
Öte yandan bu noktada oyunun çıkış tarihi de iddia ediliyor. Take-Two geçmişte yukarı yönlü ivmesini 2026 mali yılında da sürdürmeyi planladığını duyurmuştu. Bu durum göz önüne alındığında, Grand Theft Auto VI’nın 2024/2025’in ortalarında çıkmasını bekleyebiliriz.

https://twitter.com/GTAVI_Countdown/status/1663650220628901890

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çayyolu Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu