Haber

İmamoğlu, Kılıçdaroğlu ile telefonda şöyle konuştu: Cep telefonunuzu aradım ulaşamadım.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Millet İttifakı adayı Cumhurbaşkanlığı seçimlerinden mağlup ayrılınca partide ‘değişim’ tartışmaları başladı. Kılıçdaroğlu’na istifa çağrıları yapılırken, değişim isteyen grubun öncüsü İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu oldu.

Ekrem İmamoğlu, uzun süredir aralarında soğuk rüzgarlar estiren Kemal Kılıçdaroğlu’nun memleketi Tunceli’yi ziyaret etti. İmamoğlu, kentteki temasları sırasında CHP lideri Kılıçdaroğlu ile telefonda görüştü. Kılıçdaroğlu ile kameralar önünde konuşan İmamoğlu, “Cumhurbaşkanım cep telefonunuzu aradım ama ulaşamadım. Ev numaranızı da çevirdim. Tuynceli’deyiz, mutluyuz, ziyaretlerimizi yapıyoruz” dedi. işte genel başkanım yarın sizinle çok konuştuk ama gidemedik.Nazimiye’de misafirhane yaptık.Hani orayı ziyaret ederiz.Sonra geliriz.Dördüncü gelişim. yine de sev.” söz konusu.

Kılıçdaroğlu ile görüşmesinin detaylarını basın mensuplarına anlatan İmamoğlu, “Sürekli görüşürüz. Çok eğlenmemizi istedi. ‘Tunceli nasıl?’ ‘Tunceli’ye selamlarımı iletin’ diye sordu. ‘Tunceli’ye selamlarımı iletin’ dedi. Başkanımı aradım ‘Vallahi Tunceli’ye sizden habersiz geldim bilginiz olsun’ dedim.Selamınızı kendisine ilettim, o da size çok selam veriyor.” sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çayyolu Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu