Yaşam

İzmirli bağımsız sanatçılardan depremzedeler için dayanışma konseri

Maraş ve Hatay merkezli depremlerin ardından bölgedeki depremzedelerin ihtiyaçlarını karşılamak için düzenlenen faaliyetler sürüyor.

İzmir’de yaşayan bağımsız esnaf, 4 Mart Cumartesi ve 5 Mart Pazar günleri bir araya gelerek deprem bölgelerinde yaşayan halkla dayanışma gösterecek.

İzmir Nazım Hikmet Kültür Merkezi’nde yapılacak dayanışma etkinliği 18.00-23.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Etkinlikten elde edilecek gelirin tamamı, depremzedelerin ihtiyaçlarının karşılanması için istekli uyum merkezlerine yönlendirilecek. Ayrıca deprem bölgesindeki çocuklara gönderilmek üzere etkinlikte boya kalemleri, çocuk kitapları ve oyuncaklar toplanacak.

4 Mart Cumartesi günü gerçekleştirilecek etkinlikler kapsamında Halil Keleş, Aşıklar Atölyesi, Agora Minör, Patika Rebetiko & Antonia Persidou ve Ozan Özdemir, Kemal Davet ve Ozan Can Çiçek, Demircan Demir ve Bizon Murat sahne alacak.

5 Mart Pazar günü Baran Sokak, Umut Özensoy, Yankı Tan ve Paydaş Mehmed, Ezgi Tekin, Aile, Başıbozuk ve Praksis seyirciyle buluşacak.

Etkinliğin biletleri Nazım Hikmet Kültür Merkezi gişesinden veya aşağıdaki adresten temin edilebilir. (KÜLTÜR SANAT HİZMETİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çayyolu Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu