Haber

Saadet Partisi’nden Habibe Erdoğan: Kılıçdaroğlu sadece aday değil, “Mücahit”

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun cumhurbaşkanı adaylığının Saadet binası önünde “Türkiye laiktir laik kalacaktır” sloganları eşliğinde açıklanmasının ardından partinin siyasi ayağı olan CHP liderinin kıyaslanması Saadet’in başörtüsüne zulmü ile sembolize edilen 28 Şubat zihniyeti, Milli Görüş’ün “mücahitlerine”. Acıtsa da akıntıma dönmek üzere.

İLK ÜMİT CEBİ ŞİMDİ HABİBE ERDOĞAN

Çebi’nin ardından Saadet Partisi İstanbul Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Habibe Erdoğan, Kılıçdaroğlu’nu “mücahit” sözleriyle övdü.


Saadet Partisi İstanbul Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Habibe Erdoğan, Twitter hesabından paylaşımda bulundu. “Dünyayı yönetme hakkı için savaşan kişiye mücahid denir. Bu ülkeye olan umudumuzun, karanlıktan çıkışımızın, yoksullukla mücadelemizin, adalet mücadelemizin, kanunlara uygun hareket etmemizin ortak sebebi değil mi? liyakat, Allah’ın rızasını kazanmak ve cihat için mi?Sayın Kılıçdaroğlu sadece bir temsil adayı değil.”terimleri kullandı.

“BAŞINDAKİ GÖMLEĞİ BİLENLER MÜCAHİD OLMUŞTUR”

Habibe Erdoğan’ın vicdanları sızlatan skandal paylaşımı sosyal medyada “Başındaki örtüyü kaldırana mücahit denir” şeklinde çok sayıda yorum aldı.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çayyolu Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu