Teknoloji

Soulslike Aksiyon Oyunu Lies of P’nin Çıkış Tarihi Açıklandı

 
Yayıncı Neowiz ve geliştirici Round8 Studio tarafından sunulan ruh benzeri aksiyon rol yapma oyunu Lies of P’nin çıkış ayı belli oldu. Oyun, Ağustos ayında Steam üzerinden PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için piyasaya sürülecek. Ayrıca Xbox Game Pass abonelik hizmetinde de mevcut olacak.
 
Karanlık bir tema ile ruh benzeri bir deneyim
 
 
 
Lies of P, ruh benzeri rol oynamaya aç olan oyuncuları tatmin etmek için yola çıkıyor. Üst düzey ruh benzeri bir deneyim sunmayı amaçlayan bu oyunda Pinokyo olarak büyük bir maceraya atılacak ve Geppetto ustamızı bulmak için her türlü tehlikeye dalacağız. Üstesinden gelmemiz gereken güçlü kısımlar, şiddetli düşmanlar ve daha fazlası karşımıza çıkacak.
 
Biz oyuncular bu oyunda karşılaşacağımız düşmanları yenmek için elimize aldığımız silahlarla çeşitli vuruşlar sergileyeceğiz. Oyunda farklı silah türleri bulunacak ve bu silahların kullanım biçimleri de farklılık gösterecek. Öte yandan yeni silah – kombinasyonlar üretebileceğimiz bir craft sistemi olacak ve bu sayede düşmanların karşısına daha güçlü bir şekilde çıkabileceğiz.
 
Ayrıca oyunda Pinokyo karakterine uygun bir tamirci de bulunacak. Bu mekanik, övünmenin telaffuzuna bağlı olarak değişecektir. Her bir kelime, ilerlediğimiz kısımlarda bizim için endişe yaratacaktır.
 
Lies of P çıkış tarihi fragmanı
 
 

haber-damal.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çayyolu Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu