Ekonomi

Astar Network, Web3’ün benimsenmesini artırmak için önemli bir adım attı

Investing.com – Birden fazla Blockchain ağını destekleyen bir akıllı sözleşme platformu olan Astar Network, milyarlarca kullanıcının Web3’ü benimsemesini amaçlayan “Astar 2.0 Vision”ı tanıttı.

Yeni vizyonuyla Astar Network, geliştiricilere birden fazla Blockchain tabanıyla ölçeklenebilirlik, güvenlik ve birlikte çalışabilirlik sunarak merkezi olmayan uygulamalar geliştirmede değerli bir katman-1 Blockchain ağı olmayı hedefliyor.

Astar, yeni vizyonuyla Web3 alanında lider bir ağ olmak için ağın tokenomiklerini, organizasyon yapısını ve temellerini geliştirdiğini duyurdu.

Astar, bu konuda yerel varlığı ASTR’nin güncelleneceğini belirtti. ASTR tokenindeki güncellemenin, varlığın enflasyon oranı, işlem ve staking fiyatları ile bir dizi temel değişkeni içerdiği bilgisi verildi.

Ayrıca Astar Link analizi, geliştiricilerin ağda daha esnek hareket etmelerini sağlayacaktır. Bu sayede farklı ekosistemleri birbirine bağlamayı hedefleyen Astar Network, şirket çözümlerinden oyun alanında birçok uygulamaya yer vermek istiyor.

Astar ağının arkasındaki Japonya merkezli ekip Astar Vakfı da Astar 2.0 vizyonu için Startale Labs ile bir dizi işbirliğinden bahsetti. Bu kapsamda Japon sanayi devleri arasında yer alan Toyota ve Sony Network, Web3 alanında ilerlemek için Astar Network ile çalışma kararı aldı.

Author: Günay Caymaz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çayyolu Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu