Yaşam

Avukatı uyardı: Seda Sayan’ın adını kullanarak güzellik merkezi açtılar

Şarkıcı, oyuncu ve sunucu Seda Sayan’ın avukatı Ali Cem Bilgili, Seda Sayan’ın adını kullanarak güzellik merkezi açan ve Sayan adına maddi kazanç elde eden kişilerin bulunduğunu açıkladı. Bilgili, müvekkilinin herhangi bir güzellik merkezi veya kozmetik markasının olmadığını açıkladı.

İlgili kurumlar hakkında hukuki sürecin başlatıldığını belirten Bilgili, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Müşterimiz Seda Sayan’ın tanınmış kişiliği ve markası üzerinden maddi çıkar sağlamaya çalışan kişi ve kurumlara ilişkin aldığımız şikâyetler ve yaptığımız tespitler nedeniyle bu açıklamayı yapma gereği duyduk. Şunu büyük bir önemle vurgulamak gerekir ki; Müvekkilimiz doğrudan veya dolaylı olarak herhangi bir kişinin sahibi veya ortağıdır.”Herhangi bir güzellik merkezi, sağlık kurumu veya kozmetik markası bulunmamaktadır. Müşterilerimize ait isim, logo, marka veya bunlarla karıştırılacak isim ve işaretlerin orada faaliyet gösteren kişi veya kurum tarafından itibar edilmemesi gerektiğini kamuoyuna saygıyla sunarız. İlgili kişi ve kurumlar hakkında hukuki süreç başlatılmıştır.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çayyolu Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu